a
a
You have no items in your shopping cart.

Workshopy

Každý rok začínáme s našimi workshopy v listopadu. Letos to bude až koncem, ale přece. Na 29.listopadu vyhlašujeme workshop zaměřený na ZAPLETENÁ KOLA. 

Registrace je tradičně ve firmě Kastar ve Velké Losenici, kde je i parkoviště, od 8:30 do 8:50. 

Workshop probíhá od 9:00 do 15:30 (12 - 12:40 oběd). Kvalitní domácí vesnická strava.

Je to náš nejvíce navštěvovaný workshop. Po klasickém teoretickém ůvodu ohledně norem , rozměrů a materiálů jednotlivých komponentů,ze kterých se zapletená kola montují, přejdeme k praktickému zaplétání. Letos workshop rozšíříme o způsoby zaplétání kol silničních, MTB XC, MTB DH, BIKE TRIALU a alších. Vysvětlíme výhody nového standardu BOOST. Předvedeme novou metodu ,,masáže" výpletu a jak přesně vyladit napnutí paprsků, aby byl výplet vyvážený na všech paprscích. V praxi si můžete vyzkoušet i výrobu paprsků ( zkrácení a válcování závitů) na ručním přípravku americké značky Phill Wood. Sami si vyzkoušíte zaplétání kol na našem přípravku WB03, který vyrábíme.

PDF leták s programem je v příloze. Pracujeme na nové verzi webu a nemáme ještě vyladěné on-line přihláškové formuláře. V případě zájmu zašlete tedy prosím email, nebo zavolejte. ( kastar@kastar.cz , 736631007)

Cena celodenního workshopu je 1 990,- s DPH. Stále platí, že každý pátý workshop je za 50% ceny a každý desátý zdarma.