You have no items in your shopping cart.
Search
Filters

KASTAR WHEELS

 

 

Vítejte na webu firmy KASTAR, založené roku 1990 PaedDr.Karlem Stárkem a Mgr.Radkou Stárkovou ve Žďáru nad Sázavou.

Od roku 2008 máme vlastní firmu ve Velké Losenici na Vysočině.

Jsme malá rodinná firma s několika zaměstnanci.

 

Od samého počátku se věnujeme prodeji i servisu zapletených kol. Celých 27 let,do roku 2017 jsme zastupovali  francouzskou značku Mavic. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností pro výrobu vlastních zapletených kol, které vyrábíme od roku 2017.

N A Š Í   S T R A T E G I Í   J E   I N D I V I D U A L N Í  P Ř Í S T U P  K  Z Á K A Z N Í K Ů M 

   Žijeme v  době milionových projektů velkých společností, s diktátem globálního trhu se setkáváme denně u takřka všech produktů, které nám přijdou pod ruku. I přes ohromný tok financí jsou dnes výrobci nuceni držet se zploštěného marketingu a portfolia. 

   Ani v cyklistické branži tomu není jinak. Konkrétně, modely zapletených kol velkých značek se sice odlišují, ale ve skutečnosti jde jenom o drobná vybočení ze všeobecného trendu. Dilema globalizace naštěstí nemusí řešit malé značky. My sázíme na originalitu a můžeme si dovolit individuální přístup k zákazníkům a rychlé změny ve výrobě.

   Taková je i naše zakázková výroba zapletených kol KASTAR - vyžaduje trpělivost a tvořivost. S každým zákazníkem prožíváme nový, jedinečný příběh od objednávky, přes výrobu, až po vlastní předání originálních kol. Se všemi klienty se známe osobně a díky naší mimořádné tříleté záruce společný příběh pokračuje dál i při poprodejním servisu. Individuální lidský přístup k našim zákazníkům, jejich požadavky, filosofie a kreativita nás posouvají výrobek od výrobku dál k dokonalosti.

   Zapletené kola vyrábíme ručně v malém kolektivu v naší firmě ve Velké Losenici.  Při výrobě je důraz kladen na vlastní konstrukci, pevnost, spolehlivost a efektivitu finálního produktu. Vyvrcholením dokončovacích prací každé zakázky je tvorba originálního designu podle přání zákazníka. Tím se každý set KASTAR kol stává exkluzivním s vlastním výrobním číslem a především s vlastním příběhem. Tímto je naše pozice na trhu unikátní. Dokážeme efektivně vyrábět kvalitní zapletená kola a plníme současně i individuální představy a sny cyklistů.

   Naší vizitkou je 33-letá praxe v oboru, profesionální dílenské vybavení a špičková úroveň designérského zázemí. Firma klade důraz na kvalitu komponentů, které sami vyvíjíme. Jsme stále na závodech v přímém kontaktu s jezdci. Spolupracujeme s profesionály, ambasadory a zákazníky, kteří mají podíl na testování a vývoji našich zapletených kol. Naše některé produkty mají navíc certifikát testovací laboratoře UCI.

  „Hlavní rozdíl mezi masovou produkcí a našimi koly spočívá v nabídce unikátní kvality ručního zpracování, která při velkovýrobě není možná“!

 BAVÍ NÁS VYRÁBĚT ORIGINÁLNÍ ZAPLETENÁ KOLA A PLNIT VAŠE SNY.