a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

KASTAR K30 race AL 27,5" Orange

KASTAR K30 race AL 27,5" Orange
Dostupnost: Zboží na zakázku, termín dodání vám upřesníme.
Kód: KC0063
17 960,00 Kč s DPH
K30 race 27,5 Orange  osy 110/148

 

Tento model jsme vyvinuli na základě dvouletého testování ve Světové Enduro Sérii  Enduro se svými tratěmi velmi přiblížilo sjezdovému DH. Aktuálně kola testují a podílí se na jejich dalším vývoji Přemek Tejchman, Max Adami , Franta Žilák a Matěj Charvát. Kola jsou extrémně odolná a spolehlivě zvládnou i zatížení v těch nejnáročnějších terénech . Jsou vhodná i pro Elektrokola MTB.

 

Váha modelu je 1 890g

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: materiál Alu chemicky svařený ve spoji. Rozměr je 27,5“. Ráfky jsou vyráběné na zakázku v Itálii podle našeho vlastního návrhu. Je to náš první autorský model ráfku. Vnitřní rozměr ráfku je 30 mm. Vrtání otvorů je asymetrické, 3 mm mimo osu. Na základě testování v laboratoři a v závodech je tento způsob uložení paprsků vhodnější pro extrémní zátěž v enduro disciplíně. Výplet je vyvážený na obou stranách kola. Více na toto téma najdete v naší technické sekci. Boční stěny ráfku pro montáž plášťů jsou HOOK LES. (tedy bez ,, zobáčků “ které jsou na běžných ráfcích pro uchycení plášťů). Montáž je tedy velmi jednoduchá. Ráfky jsou jak pro klasické ETRTO, tak i USR READY pláště. Můžete tedy jezdit s dušemi i bez nich. Páska je již v ráfcích nalepená a je v ceně. Ventilky a UST tmel můžeme dokoupit také u nás.

 

Náboje: bez kompromisu jsme zvolili spolehlivou robustní stavbu Alu nábojů. Mají velmi silné příruby pro uchycení paprsků s rovnou hlavičkou. Ložiska jsou průmyslová, oboustranně zapouzdřená. V nábojích jsou nalisovaná s přesně stanoveným přesahem, aby se stále lehce točila. Tento model má rozšířenou pevnější konstrukci BOOST: Přední osa je 15/110 mm a zadní 12/148 mm. Zadní osa je kombinovaná půl ocel/půl Alu,  proti zlomení osy při skocích a extrémním namáhání. Je možná i varianta nábojů 15, 20/100,110 mm přední  a 142, 148 ,150,157 /12mm zadní. Volnoběžná tělesa (ořechy) montujeme podle potřeby na Shimano , Sram XD i Shimano Micro spline. (Nabízíme i extra odolnou variantu s ocelovou zadní osou a ocelovým  Shimano tělesem.

 

Paprsky & niple : Paprsky montujeme na zakázku upravené ve firmě Sapim. Model Sprint má kuatý profil 2 – 1,7 – 2mm. Na rovných hlavičkách je vykovaný DIAMONT profil. Ostré hrany ,,diamantu“ se zaříznou do příruby náboje a při centrování se pak paprsky neprotáčí a nepovolují se za jízdy. Profil je válcovaný za studena, což dává paprskům houževnatost a dlouhou životnost. Počet v obou kolech je 32 a jsou 3x křížené. Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování. Paprsky napínáme standardně na 120 -130Kg. Hodnoty ale upravujeme podle váhy jezdce, použité šířky pneumatik a tlaku v nich.  K.a.s.t.a.r.  r.a.c.e.  I.D.

 

Všechny KASTAR zapletená kola montujeme ručně podle přání zákazníků. Můžete si vybrat barvu niplů, vybrat z barvy samolepek tak, aby vám ladili k barvě vašeho rámu. Stačí zaslat foto vašeho kola a vaše požadavky na design ráfků. Uvedený design modelu na fotografiích je jenom jedna z možností. Ten si můžete ale zvolit vlastní.

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s uvedením hodnot napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika. Ke kolům doporučujeme naše pogumované obaly na čistou přepravu v autě.

Záruka na všechna naše zapletená kola je 3 roky.

 

Vyrábíme unikátní zapletená kola podle filosofie našich zákazníků.

 

V případě dotazu jsme vám k dispozici na kastar@kastar.cz   a tel: 736 631 007