zapletená kola Mavic XA Elite 29" Boost BLUE 2017 WTS - pár - MAVIC - MTB KOLA / rozměr Boost - Kastar

Úvodní strana

zapletená kola Mavic XA Elite 29" Boost BLUE 2017 WTS - pár

NOVINKA!

Označení kol XA ELITE znamená posílení modelu Crossmax..kola mají širší ráfky i pláště  2,35mm s hrubším vzorkem, kola jsou vhodná jak pro XC, tak i především Enduro ježdění v náročném terénu.. ...Mají 24 dvakrát křížených paprsků....kola jsou určená pro bezpečné využití v terénu se skoky z max.výšky 61cm...max.zátěž je 120 kg /váha jezdce + kola/. Jak napovídá název produktu tato kola jsou konstruovaná výhradně pro systém a rozměry rámů a vidlic BOOST.

Na tento produkt platí 3 letá prodloužená záruka při nákupu u autorizovaných smluvních prodejců MAVIC.

Specifikace produktu:

vyráběné varianty: tento model je v barevné variantě BLUE -modrá  ...uchycení brzdových kotoučů pouze INTL 6děr...náboje pro BOOST př.110mm a zad. 148mm...zadní náboj je, jak pro Shimano, tak i pro Sram XXI / nutná výměna tělesa/...rozměr 29" 

ráfky: Materiál Maxtal...svařené ve spoji...klasické vrtané otvory pro niple...redukovaná váha ráfků odfrézováním ISM 4D...orvor pro ventilek 6,5mm...ráfky pro klasické i bezdušové pláště...vnitřní šířka 25mm.pro bezdušové pláště je nutné použít Mavic UST pásku do ráfku /je součástí balení/ a těsnící tmel / je součástí balení/ a bezdušové ventilky /jsou součástí ventilků/.

paprsky: ocelové ploché s rovnou hlavičkou...niple Alu pojistné proti povolení...počet 24/24...křížené v předu i v zadu 2x...výplet je tak neobyčejně pevný a stabilní.

pláště: Crossmax Quest Pro UST bezdušové tubeless ready...dvojitá směs...kord Nylon 127 TPI...rozměr 29" x 2,35

součástí balení je: kola, pláště , duše, 2x bezdušový ventilek , 2x těsnící páska do ráfku (již nalepená), těsnící tmel Tyrsealant, návod a záruční list.

váhy:

pár kol bez plášťů   je 1 770 g

plášť 2,35x 29"   810g

(výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů)

UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

Při porovnávání ceny s konkurencí počítejte s cenou velmi kvalitních plášťů a duší, která je minimálně 3000 Kč!

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 14890 Kč s DPH (12305.8 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)