zapletená kola Mavic KSYRIUM ELITE Disk Allroad WTS 2017 - pár - MAVIC - SILNIČNÍ KOLA / plášťová - Kastar

Úvodní strana

zapletená kola Mavic KSYRIUM ELITE Disk Allroad WTS 2017 - pár

S novým model Ksyrium Elite Allroad disc je možné jezdit jak na asfaltových, tak nezpevněných polních a lesních cestách. Model se nabízí ve dvou variantách. S plášti 28mm, které jsou určené více na hrubý nekvalitní asfalt a mají hladší vzorek a protiprůrazou vrstvu po celé ploše pláště. Druhá varianta nabízí 30mm široké UST - bezdušové pláště, které jsou odolné v jakémkoliv terénu. Kola patří do zátěžové skupiny ASTM kategorie 2, to zaručuje pevnost a odolnost kol pro jízdu v terénu se skoky do 15cm. Vnitřní rozměr bezdušového profilu ráfku je 19mm. (ráfek je ve spoji svařený a je vzduchotěsný. Není potřeba používat těsnící pásky). V ceně obdržíte pár kol, vysoce kvalitné pláště (jsou obuté na duších, kvůli přepravě a skladování), bezdušové ventilky a tekutý tmel do UST plášťů. Pro porovnání ceny s konkurencí počítejte cenu plášťů, duší a tmelu 3 000,-Kč. Cena samotných kol je tak 16 500,-Kč ! Kola mají již nové náboje se systémem ID 360 s ocelovými paprsky.

Na tento produkt platí 3 letá prodloužená záruka při nákupu u autorizovaných smluvních prodejců MAVIC.

Specifikace produktu:

Verze: dvě varianty pro uchycení brzdových kotoučů. INTL 6 děr i Shimano Centerlock

Ráfky: materiál Maxtal, excentrický profil (zajišťuje vyváženější napnutí paprsků na obou stranách = delší životnost výpletu). Svařený spoj, UST profil, vnitřní šířka 19mm, výška 26mm, odlehčení ráfků je technologií ISM4D, otvor pro ventilek 6,5mm.

Paprsky: ocelové ploché profilované paprsky s rovnou hlavičkou, integrované FORE Alu niple, počet 24/24, 2x křížené u kazety ISOPULS.

Náboje: přední i zadní materiál Alu s utěsněnými průmyslovými ložisky. Oska materiál Alu. Zadní náboj systém Instant Drive ID360°. Přední osa na RU, 12 i 15mm osky s použitím odpovídajících adaptérů. Zadní je kompatibilní na 12 mm pevnou osu o šířce 142 mm nebo při použití adaptérů (B4989401, které je nutné dokoupit + rychloupínák) použít na šíři 135mm..

Pláště: Yksion Elite Quard 28mmx622, váha 245g /max.tlak 7,7 bar / a nebo UST Ready Yksion ELite Allroad 30x622 váha 330g / max.tlak 5,8 bar/, jednosměsové, 120 TPI, Protiprůrazová Polyamidová vrstva po celém obvodu pláště. Ráfky jsou konstruované pro pláště od 28 do 42mm.

Kompatibilita: Je možné objednat tři typy volnoběžných těles. Pro Shimano/Sram, Campagnollo a Sram XD. (nutné specifikovat v objednávce)

Součástí balení je:  1x Tekutý UST tmel  Mavic Tyre sealant, 2x bezdušový ventilek, kola, pláště, duše. Přední kolo má adaptér na 12mm osku, zadní kolo 12 x 142mm. Ostatní adaptéry je nutné objednat zvlášť, 2 x 6 šroubů pro uchycení brzdového kotouče u verze INTL (6 děr). Multifunkční plastový klíč, návod na použití a záruční list.

servis a náhradní díly:  Všichni naši prodejci označení jako MAVIC TECH DEALER jsou proškolení a mají servisní vybavení. Záruční opravy a veškeré náhradní díly máme v našem MAVIC SERVIS CENTRU pro ČR A SK . Mavic jako  výrobce garantuje oficiálně výrobu  náhradních dílů na zapetená kola 5 let od doby kdy se produkt přestane vyrábět. 

Max.bezpečné zatížení: váha do 120 Kg (váha jezdce + kola), skoky v terénu max. do 15cm

váha bez plášťů a duší: 1690g

(výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů)

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 12750 Kč s DPH (10537.2 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů