a
a
You have no items in your shopping cart.

KASTAR R38 T

Zapletená kola KASTAR CC race T
Availability: In stock
SKU: KC0001
36 800,00 Kč incl tax
Zapletená kola R38 CA T   

 

 

Silniční galusková kola pro diskové brzdy s výškou ráfků 38mm.

Splňují veškeré požadavky pro profesionální i hobby využití. Design kol vyrobíme na zakázku podle vašeho přání.

 

Váha celého páru je pouhých : 1 270 g

 

Bezpečné zatížení garantujeme do 110 Kg ( váha jezdce) 3 roky záruka !!!

 

Specifikace produktu:

 

Ráfky – Materiál full carbon, galuskové, výška 38mm. Vnější  rozměr 25mm. Jsou excentrické OS 2,5mm.

 

Náboje - těla i osky nábojů  jsou z materiálů Alu. Přední náboj má dvě a zadní čtyři ložiska (dvě ve volnoběžném tělese). Na zakázku montujeme i ložiska keramická.

Přední náboj 100/ 12 i 15mm osy (v ose je adapter) . Zadní náboj je 142/12mm. Na přání zaplétáme náboje na INTL6 nebo CENTER LOCK. 

Volnoběžná tělesa (ořechy)na Shimano i Sram XDR.

Těleso Shimano má patentovaný systém proti zasekávání kazety do Alu tělesa.

Ložiska jsou ocelová oboustranně zapouzdřená. Díky přesnému uložení a odbornému lisování se ložiska velmi lehce točí. Náboje jsou konstruované pro uložení paprsků s rovnou hlavičkou. Tato konstrukce umožňuje vyšší napnutí paprsků. To zaručuje ideální přenost energie při šlapání.

 

Paprsky a niple – Paprsky jsou SAPIM model CX-Ray. Jedná se o exklusivní technologii, kdy je aero profil paprsku kovaný za studena. Paprsky jsou velmi pevné, houževnaté s dlouhou životností. Pro tento model používáme napnutí na 120 Kg . Přesné a vyvážené napnutí paprsků je naší specialitou. Niple jsou z materiálu Alu s hexagon hlavičkou a pojistným systémem Secur Lock proti povolování. Pod niple používáme speciální oválné ocelové podložky, které chrání hrany otvorů v carbonovém ráfku, zvyšují pevnost a životnost celého kompletu. U každého kola je záruční list s hodnotami napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika a datem výroby.

 

Speciální design na objednávku – Na ráfky i náboje si můžete zvolit barvu samolepek podle vlastního návrhu, tak aby vám kola ladila k barvě vašeho rámu. Nabízíme i gravírování různých log a nápisů do nábojů. Návrhy a možnosti najdete v sekci KASTAR ID.

 

Vyrábíme kola pro vás !

 

Všechny Kastar zapletená kola vyrábíme ručně v naší vlastní firmě ve Velké Losenici. Kola vyrábíme vždy jako originály na základě objednávky zákazníka. Objednávku můžete provést přímo v eShopu s uvedením přesné specifikace a vašich požadavků. Pro jakékoliv informace a komunikaci používejte  kastar@kastar.cz   tel: 00420 736 631 007