Prohledat
Filtry

Vojta Bláha vyhrál TRILOGY 2018

pondělí 9. července 2018

Vojta napsal:Ahoj.Minulý týden jsem jel extrémní etapový enduro závod MTB Trilogy (228km, 8400m převýšení, 1h30min čas v RZtách) v Teplicích nad Metují. Jako každý rok to byl jeden z nejvíc fyzicky náročných závodů mojí sezony. Na trati jsem všechny tři dny strávil v průměru 8 hodin a odstartoval nejméně na 10 měřených zkoušek. Nevyhnul jsem se dvoum defektům a jednomu pádu, ale jinak jsem si průběh opravdu užíval. Pro vzdálenostní náročnost závodu jsem si zvolil závodit na Blizzardu 29 TRL 2019 se 140mm zdvihy, což pro mě byla nová zkušenost v mnoha ohledech a kterou hodnotím kladně. Kolo fungovalo dobře i na trailech za hranicemi jeho zdvihové třídy a 29 kola mi dávala přinejmenším pocit výhody ve spoustě sekcí trati. Trilogy pro mě byla opět výzva a jsem velmi rád že se mi podařilo celkově vyhrát. Děkuju za podporu!