a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

KASTAR XC Pro Light 29

KASTAR XC Pro Light 29
Dostupnost: Zboží na zakázku, termín dodání vám upřesníme.
Kód: KC0068
€1267,86 s DPH
KASTAR XC Pro race 29

 

 

Nízká váha – efektivní přenos energie – odolnost – originalita -  bezpečnost - originální k.a.s.t.a.r. ID – 3 roky záruky - dostupná cena. To jsou hlavní přednosti a vlastnosti našeho nového XC modelu pro profesionální jezdce a náročné hobíky. Model je vyvinutý a stále testovaý reprezentantem Markem Rauchfussem a celým týmem Bikeranch Kross.

 

Tento 29“ model je vyvinutý pro top závodní XC a maraton zatížení.  Široké karbonové ráfky profilu ,,Y“ mají vnitřní rozměr 27mm. S ocelovými aero paprsky a pevnými náboji tvoří velmi lehký, efektivní a odolný set.  Akcelerace ve stoupání, spolehlivost při ovládání a pevnost ve sjezdech a brždění. Kola vyrábíme ručně s individuálním designem k.a.s.t.a.r. ID  podle představ a filosofie našich zákazníků.

 

 

Váha celého páru je 1 3 45 g

 

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: ALCHEMIST ( Itálie) materiál karbon vyráběné na zakázku podle našich požadavků. Vnitřní rozměr ráfku je 27 mm. Je excentrický OS 3 mm. Otvory pro uložení niplů jsou vrtané přesně pod úhlem paprsků.  Alchemist technologie zpracování karbonu je jediněčná. Ráfky stráví v ocelové formě a v peci celkem 3 hodiny. To dává fáku potřebnou pevnost při velmi nízké váze. Excentrické vrtání otvorů pro uložení paprsků  OS 3mm je ideální pro vyváženost výpletu na obou stranách nábojů. Ráfky jsou jak pro klasické ETRTO, tak i UST READY – bezdušové pláště. Můžete tedy jezdit s dušemi i bez nich. Pro bezdušové pláště je nutné použít těsnící pásku, ventilky a tmel. Ventilky nabízíme lehké alu v barvě oranžové nebo černé.

 

Náboje:

Rozměr BOOST. Přední osa je 15/110 mm a zadní 12/148 mm

 U tohoto modelu montujeme náše první originální Kastar náboje, vyrobené na zakázku v Taiwanské firmě Bitex podle našeho vlastního návrhu. Materiál těla nábojů i os je Alu. Ložiska jsou průmyslová dvojitě zapouzdřená, bezúdržbová. Příruby jsou konstruované pro paprsky s rovnou hlavou. Volnoběžné těleso je Alu se dvěma ložisky. Systém má 6 praporků se zdvojenými pružinkami, které zapadají do 54 zubů ocelového unašeče. Těleso Shimano má ocelové lišty Anti bite systém , které ho chrání před nepříjemným zasekáváním kazety.

Na zakázku montujeme i klasiku 100/142mm. Volnoběžná tělesa (ořechy) montujeme podle potřeby na Shimano nebo Sram. Na objednávku nabízíme i těleso Shimano titanové za připlatek 3 600Kč.

 

 

Paprsky & niple : Paprsky jsou Sapim CX Ray ( bezkonkurenční jednička na světovém trhu)  , kované za studena  s plochým aero-profilem. Počet v obou kolech je 24 a jsou 2 x křížené. Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování. Barvu si můžete vybrat. Pod niple používáme kované ocelové podložky. Díky vrtání otvorů do ráfků přesně pod úhlem paprsků  jsou jak niple , tak paprsky v jedné ose. Tento výplet je velmi stabilní a výborně přenáší vynaloženou energii. Finální hodnoty napnutí paprsků od 110 do 125 Kg, měříme u každého modelu kalibrovaným tensometrem. Hodnoty volíme podle váhy jezdce a  jsou uvedené v záručním listě.

 

 

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s garancí 3 roky s uvedením hodnot napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika.

 

VYRÁBÍME ORIGINÁLNÍ KOLA PODLE FILOSOFIE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ.

 

 

V případě dotazu jsme vám k dispozici na kastar@kastar.cz   a tel: 736 631 007